ראשי  //  אודותינו

אודותינו

אודותינו

אודות החברה

חברת שיפט מדיה, הוקמה בשנת 2003 ומתמחה בתחום בניית אתרים באינטרנט ואחזקתם השוטפת.

לחברת שיפט מדיה נסיון רב ומוניטין של איכות ומקצוענות בהקמת מאות אתרי תוכן ומסחר אלקטרוני. חברת שיפט מדיה רואה עצמה כשותפה לבניית אסטרטגיה שיווקית באינטרנט ללקוחותיה, הנהנים מיכולות מקצועיות בכל שלב בתהליך ומשאיפה מתמדת למצוינות וראשוניות.

חברת שיפט מדיה מספקת ללקוחותיה סל פתרונות מקיף לכל הנדרש לתהליך בניית אתר ולאחריו.

בתהליך הבניה אנו מגדירים את מכלול השירות ההוליסטי, החל מתכנון הפרויקט (אפיון אתר) דרך תהליך עיצוב אתר, פיתוח אתר, אחסון אתרים ועד השקת האתר וכמובן, קידום אתרים באינטרנט ועוד.

ייחודה של שיפט מדיה בגמישות והתאמה אישית לצרכי הלקוח. שיפט מדיה רואה כיעד את הצלחתם העסקית של לקוחותיה, המלווים בתחושת שותפות אמיתית ושרות אישי בתהליך בניית אתר אינטרנט ולאחריו.


אסטרטגיה וחזון

חברת שיפט מדיה רואה בהצלחתם של לקוחותיה את הנכס החשוב ביותר שלה. לפיכך, השאיפה למצוינות וראשוניות היא העומדת בראש כל פרוייקט בחברה:

  • החברה תחתור לחדשנות בכל ענפי פעילותה, לבידול מוצריה והענקת ערך מוסף ללקוחותיה.
  • החברה תשקיע משאבים משמעותיים כדי להעניק שירות מקצועי ומהיר ללקוחותיה, ותפעל להגדלת שביעות הרצון של לקוחותיה כיעד חשוב בפועלה.
  • החברה רואה בעובדיה שותפים ראשונים להצלחתה, על כן תדאג לטפח מצבת כוח אדם מקצועי ומיומן ותחפש תמיד לצרף לשורותיה את הטובים ביותר.
  • החברה תפעל ליזמויות בפרוייקטים בתחום האינטרנט, אשר ייתכן וההשקעה בהם, תתרום לפעילותה השוטפת והעתידית של החברה.

החזון של חברת שיפט מדיה, הוא להוביל איכותית את התחום של בניית אתרים ואת התחום של עיצוב אתרים בארץ ולצבור מוניטין של חברה להקמת אתרי אינטרנט חדשניים, המעניקה יתרון בולט ללקוחותיה. 

 מוצרים

כחברה מקצועית בנתה שיפט מדיה מספר מוצרים אכותיים המוצעים ללקוחותיה לשיפור ניהול האתר והקשר עם הלקוחות:

 

טופס יצירת קשר - לחץ כאן
טלפון: 08-8580750
דואר אלקטרוני: office@shiftmedia.co.il